Klops: Salaha savainojums ir nopietns

Pievienot komentāru
Klops: Salaha savainojums ir nopietns
REUTERS/LETA

Anglijas futbola kluba “Liverpool” treneris Jirgens Klops izteicies, ka komandas līdera Mohameda Salaha gūtais savainojums UEFA Čempionu līgas finālspēlē pret Madrides “Real” ir nopietns.

25 gadus vecais ēģiptiešu spīdeklis Salahs sestdien UEFA Čempionu līgas finālspēlē Kijevā pirmajā puslaikā guva pleca savainojumu, kā dēļ viņš spēli vairs nevarēja turpināt.

Zaudējot komandas līderi, “Liverpool” piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 1:3. Mača gaitā divas rupjas kļūdas pieļāva vārtsargs Loriss Kariuss, bet vienu no vārtiem Liverpūles klubs zaudēja pēc skaista Gereta Beila sitiena. Tikmēr vienīgos vārtus zaudētāju komandas labā guva senegālietis Sadio Manē.

“Tā ir nopietna trauma,” pēc mača sacīja Klops. “Viņam slimnīcā tika veikts rentgens un Salaham ir atslēga kaula vai pleca savainojums. Pašreizējā situācija nav pozitīva.”

Spēles laikā kontaktā ar “Real” kapteini Serhio Ramosu Salahs sāpīgi nokrita uz pleca un maču vairs nevarēja turpināt. Savukārt pēc spēles Salahs pārvietojās ar rokas atbalstu, lai tā atrastos stabilā pozīcijā un devās garām žurnālistiem, nesniedzot komentārus.

“Protams, tas bija spēles izšķirošais moments. Zinu, ka to sakot, es izklausos pēc cilvēka, kurš nemāk zaudēt, bet pēc mūsu domām tas bija skarbs pārkāpums – gluži kā cīņas sportā. Spēlētāji par to bija šokā,” sacīja Klops.

“Gribējām visu, bet ieguvām neko. Mēs zaudējām svarīgu spēlētāju, un Ēģiptes izlase, iespējams, zaudēja savu līderi Pasaules kausam,” stāstīja Klops. “Šobrīd kopējā aina nav pārāk laba.”