Vēl viens Anglijas premjerlīgas klubs “Tottenham Hotspur” UEFA Čempionu līgas izbraukuma spēlē ar 2:1 uzvarēja Dortmundes “Borussia” futbolistus.

Tikmēr pirmo vietu šajā grupā nopelnīja Anglijas klubs Totenhemas “Hotspur”, kas jau bija garantējis vietu nākamajā posmā. “Hotspur” viesos ar 2:1 (0:1) uzvarēja Dortmundes “Borussia” no Vācijas.

Laukuma saimnieki spēles 31.minūtē atklāja rezultātu, kad pēc teicamas komandas biedra Andrija Jarmoļenko piespēles precīzs bija Pjērs Emeriks Obamejangs. Tomēr otrajā puslaikā “Hotspur” ne tikai atspēlējās, bet izrāva uzvaru, vārtus gūstot Harijam Keinam un Honmiņam Sonam, kurš uzvaras bumbu vārtos raidīja 76.minūtē.

Vēl vienā H apakšgrupas spēlē iepriekšējo divu gadu UEFA Čempionu līgā triumfējusī Madrides “Real” viesos ar 6:0 sagrāva Nikosijas APOEL, nodrošinot otro vietu grupā.

Pa divām reizēm titulētā spāņu kluba rindās izcēlās Krištianu Ronaldu un Karims Benzemā, bet pa vieniem vārtiem guva Luka Modričs un Načo Fernandess.

H apakšgrupā pēc piecām kārtām 13 punkti ir “Hotspur” komandai, kurai ar desmit punktiem seko “Real”, bet “Borussia” un APOEL guvušas pa diviem punktiem.