Keins noņem “augusta lāstu”, Totenhemas “Hotspur” Londonas derbijā uzvar “Fulham”

EPA/Scanpix

Pie otrās uzvaras jaunajā Anglijas Premjerlīgas sezonā sestdien tika Totenhemas “Hotspur”, kas savā laukumā ar 3:1 uzvarēja “Fulham”. Savus pirmos vārtus karjerā augusta mēnesī spēcīgākajā valsts līga beidzot guva mājinieku līderis Harijs Keins.

Spēle rezultātu 43.minūtē “Hotspur” labā atklāja Lukašs Moura, bet otrajā puslaikā – 52.minūtē – 1:1 uz tablo panāca “Fulham” raženais serbu uzbrucējs Aleksandrs Mitrovičs.

Spēles izskaņā gan mājinieki atkal atjaunoja vadību, kad skaistu brīvsitienu 74. minūtē realizēja aizsargs Kīrans Tripjērs, bet trīs minūtes vēlāk pirmos vārtus karjerā Premjerlīgā augusta mēnesī guva uzbrukuma līderis Harijs Keins.