Kaunā kritušais Lēvs neizslēdz atkāpšanos; Vācijas Futbola federācija vēlas turpināt sadarbību

0 Komentāru
Kaunā kritušais Lēvs neizslēdz atkāpšanos; Vācijas Futbola federācija vēlas turpināt sadarbību
Reuters/LETA

Vācijas futbola izlases galvenais treneris Joahims Lēvs neizslēdz, ka varētu atkāpties no amata pēc valstsvienības vājā snieguma Pasaules kausa izcīņā, tikmēr Vācijas Futbola federācijas labprāt turpinātu sadarbību ar speciālistu.

Kā ziņots, Vācijas valstsvienība trešdien Pasaules kausa izcīņas F grupas spēlē negaidīti ar 0:2 zaudēja Dienvidkorejai, sensacionāli neizkļūstot no apakšgrupas.

“Esmu pirmais, kuram jāsaprot, kāpēc nekas neizdevās un kādi bija iemesli. Tāpat esmu gatavs uzņemties visu atbildību par to, ka Vācija izgāzās, tā ir pamatīga vilšanās – man trūkst vārdu.

Pirms spēles biju ļoti optimistisks, nevarēju pat iedomāties, ka viss izvērtīsies šādi. Pagaidām nevaru atbildēt par savu palikšanu amatā, man vajadzīgas pāris stundas, lai atjēgtos, rīt runāšu ar žurnālistiem vēlreiz,” pēc mača Vācijas TV kanālam ZDF atzina Lēvs.

Savukārt Vācijas Futbola federācija labprāt turpinātu sadarbību ar Lēvu vismaz līdz līguma termiņa beigām.

“Jau pirms turnīra paziņojām, ka vēlamies, lai Lēvs turpina strādāt līdz 2022.gadam – līdz kuram viņam ir spēkā līgums. Šobrīd neesmu mainījis domas,” skaidroja federācijas prezidents Reinhards Grindels.

Pirms četriem gadiem Lēvs Vāciju aizveda līdz Pasaules kausa izcīņas finālam, kurā vācieši ar 1:0 uzvarēja Argentīnu.

0 Komentāru