Komentāri
Katalonijas krīzes dēļ ”Barcelona” Spānijas čempionāta spēli aizvada pie tukšām tribīnēm
Foto: EPA/LETA

Katalonijā notiekošās politiskās krīzes dēļ futbola kluba “Barcelona” svētdienas spēle Spānijas čempionātā ar “Las Palmas” komandu, sākusies bez skatītāju klātbūtnes.

Lēmums par līdzjutēju neielaišanu stadionā tika pieņemts vien neilgi pirms spēles, kad Spānijas čempionāta organizatori atteicās atcelt maču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aģentūra LETA jau ziņojusi, ka svētdien Katalonijā notiek referendums par reģiona neatkarību, taču Spānijas valdība to ir aizliegusi. Spānijas policija, mēģinot nepieļaut balsošanu, ieņēma vai slēdza daudzus referenduma iecirkņus, konfiscējot urnas un biļetenus.

Neskatoties uz to, cilvēki svētdien devās uz balsošanas iecirkņiem, taču daudzviet policija ar gumijas lodēm un vardarbīgu rīcību centās izklīdināt balsotājus. Tiek ziņots, ka policijas rīcības dēļ traumas guvuši vismaz 91 cilvēks.

“Barcelona” komanda, kura nav slēpusi, ka atbalsta Katalonijas iedzīvotāju demokrātiskās iespējas izvēlēties savu nākotni, svētdien nosodīja notiekošo reģionā, bet direktoru padome pieņēma lēmumu, ka spēle ar “Las Palmas” notiks bez skatītāju klātbūtnes.

Zīmīgi, ka “Las Palmas” komanda pirms mača paziņoja, ka laukumā dosies ar nelielām Spānijas karoga uzšūvēm uz futbolistu krekliem, tādējādi simbolizējot, ka Spānijai jābūt vienotai.

“Barcelona” ir šīs sezonas Spānijas čempionāta līdere, uzvarot sešās pirmajās spēlēs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl