Komentāri
Katalonijas krīzes dēļ ”Barcelona” Spānijas čempionāta spēli aizvada pie tukšām tribīnēm
Foto: EPA/LETA

Katalonijā notiekošās politiskās krīzes dēļ futbola kluba “Barcelona” svētdienas spēle Spānijas čempionātā ar “Las Palmas” komandu, sākusies bez skatītāju klātbūtnes.

Lēmums par līdzjutēju neielaišanu stadionā tika pieņemts vien neilgi pirms spēles, kad Spānijas čempionāta organizatori atteicās atcelt maču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aģentūra LETA jau ziņojusi, ka svētdien Katalonijā notiek referendums par reģiona neatkarību, taču Spānijas valdība to ir aizliegusi. Spānijas policija, mēģinot nepieļaut balsošanu, ieņēma vai slēdza daudzus referenduma iecirkņus, konfiscējot urnas un biļetenus.

Neskatoties uz to, cilvēki svētdien devās uz balsošanas iecirkņiem, taču daudzviet policija ar gumijas lodēm un vardarbīgu rīcību centās izklīdināt balsotājus. Tiek ziņots, ka policijas rīcības dēļ traumas guvuši vismaz 91 cilvēks.

“Barcelona” komanda, kura nav slēpusi, ka atbalsta Katalonijas iedzīvotāju demokrātiskās iespējas izvēlēties savu nākotni, svētdien nosodīja notiekošo reģionā, bet direktoru padome pieņēma lēmumu, ka spēle ar “Las Palmas” notiks bez skatītāju klātbūtnes.

Zīmīgi, ka “Las Palmas” komanda pirms mača paziņoja, ka laukumā dosies ar nelielām Spānijas karoga uzšūvēm uz futbolistu krekliem, tādējādi simbolizējot, ka Spānijai jābūt vienotai.

“Barcelona” ir šīs sezonas Spānijas čempionāta līdere, uzvarot sešās pirmajās spēlēs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl