Kas un kāpēc uzbrūka ar pistoli ”Atletico” futbolistam Koke?

Komentāri
Kas un kāpēc uzbrūka ar pistoli ”Atletico” futbolistam Koke?
Foto: LETA

6. aprīlī, savā mašīnā tika aplaupīts Madrides “Atletico” pussargs Koke. Laupīšana notikusi 19.00 pēc vietēja laika. Par to ziņo spāņu portāls EL Mundo un AS.com!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdi, kad futbolists sēdēja sava auto, klāt pienāca laupītājs un piedraudot ar pistoli, pieprasīja atdot 70 tūkstošus eiro vērto rokas pulksteni. Saņemot kāroto pulksteni, zaglis apsēdās uz sava motocikla un aizbrauca nezināmā virzienā. Koke vērsās ar sekojošo iesniegumu Madrides policijas tuvākajā iecirknī.

Šosezon, Koke Spānijas čempionāta līdz šīm aizvadījis 29 spēlēs, guvis četrus vārtu un atdevis sešas rezultatīvas piespēlēs.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl