Kārdifas ”City” vadība noliedz saistību ar pazudušā Salas lidojuma plānošanu

0 Komentāru
Kārdifas ”City” vadība noliedz saistību ar pazudušā Salas lidojuma plānošanu
REUTERS / SCANPIX

Šobrīd jau par mirušu uzskatītais argentīniešu futbolists Emiliano Sala pats plānojis savu lidojumu uz Kārdifu, lai pievienotos šīs pilsētas futbola klubam, norādīja Kārdifas “City” vadītājs Mehmets Dalmens.

Ziņojām, ka Anglijas premjerlīgas klubs Kārdifas “City” pagājušajā nedēļā par kluba rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) iegādājās Francijas vienības “Nantes” 28 gadus veco uzbrucēju Salu. Pirmdienas vakarā viņš ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazudusi no radariem aptuveni 20 kilometrus no Gērnsijas salas.

Lai arī pazudušās lidmašīnas un tās abu pasažieru meklēšana turpinās, Sala tiek uzskatīts par mirušu.

Pirms izlidošanas Sala mobilajā saziņas aplikācijā “WhatsApp” norādīja, ka baidās no šī lidojuma tieši gaisa kuģa stāvokļa dēļ, tomēr, kā norāda klubs, pats spēlētājs izvēlējies šādu transporta veidu.

“Mēs runājām ar spēlētāju un piedāvājām savus pakalpojums lidojuma noorganizēšanā, kas būtu vienkārši komerciālais reiss. Viņš mūsu piedāvājumu noraidīja un pats izvēlējās ceļošanas veidu,” atklāja Dalmens. “Man grūti pateikt, kurš saplānoja šo lidojumu, bet Kārdifas “City” klubs tas nebija.”

Lai arī futbolista māte Mersedesa argentīniešu televīzijā sacīja, ka lidmašīna piederējusi tieši Dalmenam, kluba vadītājs to noraida. “Šai lidmašīnai nebija nekāda sakara ar Kārdifas klubu.”

Dalmens arī atklāja, ka komandas galvenais treneris Neils Varnoks šobrīd atrodoties šokā.

“Neils ir cilvēks, un notikušais viņu ir ietekmējis tikpat ļoti kā mūs. Vēl joprojām lūdzam Dievu, un mums tas jāturpina darīt,” uzsvēra Dalmens. “Kārdifas klubs pilnībā iesaistīsies izmeklēšanā.”

Sala Francijā spēlēja jau kopš 2012. gada, bet šosezon “Nantes” sastāvā viņš 21 spēlē kopumā iesita 13 vārtus, būdams vienības līderis.
0 Komentāru