Karaliskais “Real” ieņem arī Parīzes troni un bez problēmām iekļūst ceturtdaļfinālā

Otrdien vakarā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Madrides “Real” izbraukumā ar 2:1 pārspēja Parīzes “Saint-Germain” iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Tādējādi divu spēļu summā “Real” uzvarēja ar 5:2. Uzvaras vārti Krištianu Ronaldu kontā, kuram tas bija jau 12. precīzais sitiens UEFA Čempionu līgā šajā sezonā.

Savu ceturtdaļfināla pretinieku “Real” uzzinās nākamajā piektdienā, kad notiks izloze. Rītvakar un nākamajā nedēļā noskaidrosies arī pārējie ceturtdaļfināla dalībnieki.

Spēli abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi, tomēr vairāk un bīstamāk uzbruka viesi no Madrides. Tieši “Real” atklāja mača rezultātu, kad 52. minūtē pēc lieliska komandas biedra centrējuma Ronaldu bija precīzs ar galvu.

14 minūtes vēlāk mājinieki palika mazākumā, kad par izrunāšanos otro brīdinājumu saņēma Marko Verati. Tas gan PSG neliedza gūt vārtus, 71. minūtē īstajā vietā un laikā atradās Edisons Kavanī – 1:1. Pēcāk gan spēles grožus savās rokās pārņēma “Real” un 80.minūtē guva uzvaras vārtus, kad precīzs bija Kazemiro.