Kā Madrides ”Real” futbolisti līksmoja ģērbtuvēs par iekļūšanu UEFA ČL finālā

Otrdien UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes mačā Madrides ”Real” atbildes mačā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Minhenes ”Bayern” un trešo gadu pēc kārtas iekļuva turnīra finālā. Pirms nedēļas Minhenē ”Real” uzvarēja ar 2:1.

Pēc mača beigām Madrides ”Real” futbolisti svinēja  iekļūšanu finālā ar apskāvieniem un draudzīgiem rokasspiedieniem. Lūk, arī video!

Minhenes klubs rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad no tuvas distances bumbu vārtos raidīja Džošua Kimmihs. Pēc astoņām minūtēm “Real” rezultātu izlīdzināja – bumbu vārtos ar galvu sita Karims Benzemā.

Otrā puslaika sākumā, atspēlējot bumbu vārtsargam, rupji kļūdījās “Bayern” pussargs Korentēns Toliso un Benzemā iesita bumbu tukšos vārtos.

Hamess Rodrigess  63.minūtē izlīdzināja rezultātu. Atlikušajā laikā “Bayern” izdevības neitralizēja “Real” vārtsargs Keilors Navass, palīdzot Madrides klubam izcīnīt uzvaru divu spēļu summā.