“Juventus” vārtsargs Bufons: Tiesnesim sirds vietā atrodas miskaste

2 komentāri
“Juventus” vārtsargs Bufons: Tiesnesim sirds vietā atrodas miskaste
AFP/LETA

Trešdien vakarā UEFA Čempionu līgas pusfinālā iekļuva Madrides “Real” komanda, pateicoties spēles kompensācijas laikā gūtajiem vārtiem no 11 metru soda sitiena atzīmes. Par šo epizodi pēc mača tiesnesi pamatīgi kritizēja Turīnas “Juventus” vārtsargs Džanluidži Bufons.

Kā zināms, Turīnas “Juventus” minētajā spēlē izbraukumā paveica teju brīnumu – guva trīs vārtus un divu spēļu summā tobrīd panāca neizšķirtu 3:3. Tomēr 92. minūtē angļu tiesnesis Maikls Olivers uz turīniešu vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Krištianu Ronaldu.

Par piespriesto “pendeli” mierā nelikās “Juventus” leģendārais vārtsargs Džanluidži Bufons, kura karstasinība noveda pie sarkanās kartiņas, iespējams, savā pēdējā UEFA Čempionu līgas spēlē.

Pēc spēles Bufons emocijas netaupīja arī sarunā ar žurnālistiem: “Tas nebija viennozīmīgs 11 metru soda sitiens. Apzinos, ka tiesnesis redzēja to, ko viņš redzēja, tomēr epizode bija ļoti strīdīga.”

“Strīdīgā situācijā spēles kompensācijas laikā nedrīkst dot šādu sodu, turklāt – mums pirmajā spēlē netika piešķirts tīrs 11 metru soda sitiens. Mēs laukumā atdevām visus spēkus, tāpēc nevar būt tā, ka viens cilvēks visu var sabojāt pēc mūsu lieliskās atspēlēšanās – atkārtošu strīdīgā situācijā,” kategorisks bija Bufons.

VIDEO: Minētā spēles epizode

“Skaidrs, ka tev sirds vietā atrodas miskaste. Ja tev nav rakstura, lai tiesātu šādu spēli, šādā laukumā, tad tev ir jāatrodas tribīnēs ar ģimeni un jāēd uzkodas,” skarbus vārdus tiesnesim Oliveram veltīja vārtsargs.

“Tiesnesis nedrīkst izbojāt komandas sapņus. Es viņam varēju pateikt jebko, bet viņam jāsaprot, kādu katastrofu viņš izraisīja. Tas nav jautājums par video atkārtojumu vajadzību, tas ir jautājums, vai tiesnesis vispār saprot spēles kontekstu. Šāds lēmums parāda, ka viņš nesaprot, kur vispār atrodas un kas atrodas laukumā. Viņš ne sūda nesaprot,” ar žurnālistiem domās dalījās Bufons.

Kā zināms, pusfinālu sasniedza arī Minhenes “Bayern”, “Liverpool” un “Roma” komandas. Pāru izloze norisināsies piektdien Šveices pilsētā Nionā.

NOSKATIES VISUS UEFA ČL 1/4 FINĀLA VĀRTUS