Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
“Juventus” pret brīnumu paveikušo ”Barcelona”, bet grandu duelī ”Bayern” pret ”Real”! Ko prognozē komentētāji?
Foto: AFP/SCANPIX

Šovakar atsākies prestižā UEFA Čempionu līga futbolā, un turnīra ceturtdaļfinālā gaidāmi vairāki saistoši dueļi.

2015. gada fināla atkārtojumā Turīnas ”Juventus” tiksies ar astotdaļfinālā brīnumu paveikušo ”Barcelona” komandu, tikmēr kājbumbas grandu duelī Minhenes ”Bayern” spēkosies ar pašreizējo Čempionu līgas trofejas īpašnieci Madrides ”Real”. Piedāvājam ”Viasat Sport Baltic” komentētāju ieskatus un prognozes par gaidāmajiem mačiem!

Uzbrukuma futbols šovakar, visticamāk, sagaidāms Dortmundē, kur vietējā ”Borussia” vienība spēkosies ar ”Monaco” futbolistiem, kas astotdaļfinālā ”izsita” zvaigžņoto ”Manchester City”. 2015. gada Čempionu līgas fināla atkārtojumā Turīnas ”Juventus” centīsies revanšēties ”Barcelona” komandai par 1:3 neveiksmi Berlīnē. Savukārt, pērnās sezonas vicečempione Madrides ”Atletico” mēģinās apturēt Anglijas čempionvienību ”Leicester City”. Tikmēr saldais ēdiens gaidāms Minhenes ”Bayern” un Madrides ”Real” vienību duelī!

Toms Prāmnieks, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Šis būs 2015. gada Čempionu līgas fināla atkārtojums, bet vai rezultāts arī būs līdzīgs kā toreiz? “Barcelona” ir komanda, kas spēja paveikt šķietami neiespējamo pret PSG un tieši šī panākuma dēļ šim duelim tiek pievērsta liela uzmanība un liktas lielas cerības. Savukārt “Juventus” panākuma atslēga ir disciplinēta spēle aizsardzībā, kurai nu būs jāiztur Barselonas uzbrukuma spiediens visā tā krāšņumā.”

Aivars Zahārovs, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Dortmundes “Borussia” jau ceturto reizi pēdējos piecos gados sasniedz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, kas norāda uz Tomasa Tuhela vadītās komandas nemainīgi augsto līmeni un spēju uzvarēt atbildīgus mačus. Turklāt Tuhela vadībā dortmundieši savā laukumā Eirokausos ir piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu 12 mačos, kas teorētiski padara viņus par dueļa favorītiem. Tomēr Monako ir gana labas izredzes uz panākumu divu spēļu summā. Pirmkārt, “Borussia” ir daudz savainoto (Kagava, Vaigls, Širle, Piščeks), un zem jautājuma zīmes ir līdera Roisa līdzdalība pirmajā mačā, otrkārt, pašu sastāvā atgriezies rezultatīvākais spēlētājs Falkao. Lai kā arī beigtos pirmais mačs, domājams, ka pusfinālists tiks noskaidrots tikai atbildes mačā Monako, turklāt rezultatīvā spēlē!”

Oskars Morozovs, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs

Dortmundes “Borussia”  – AS “Monaco” 1:2

“Juventus” – “Barcelona” 2:2

“Atletico” – “Leicester” 2:0

“Bayern” – “Real” 1:1

Aivars Zahārovs, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs

Dortmundes “Borussia” – AS “Monaco” 3:2

“Juventus” – “Barcelona” 1:1

“Atletico” – “Leicester” 2:1

“Bayern” – “Real” 2:1

Toms Prāmnieks, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs

Dortmundes “Borussia” – AS “Monaco” 3:1

“Juventus” – “Barcelona” 1:1

“Atletico” – “Leicester” 2:0

“Bayern” – “Real” 1:0

Visas UEFA Čempionu līgas spēles skaties kanālā ”Viasat Sport Baltic” un ”Viaplay”!

Lasi vēl