“Juventus” piedzīvo zaudējumu pret “Udinese” un neizmanto iespēju nodrošināt titulu

AFP/SCANPIX

Turīnas “Juventus” ceturtdien Itālijas čempionāta izbraukuma mačā ar 1:2 zaudēja “Udinese”, atliekot titula izcīnīšanas svinības.

“Juventus” vadībā izvirzījās spēles 42.minūtē pēc Matijsa de Lihta tālšāviena. Otrā puslaika sākuma Ilija Nestorovskis pēc Kena Semas centrējuma ar galvu panāca neizšķirtu – 1:1. Kompensācijas laika otrajā minūtē Seko Fofana apspēlēja divus Turīnas aizsargus un sita garām arī vārtsargam Vojceham Šcensnijam – 2:1 “Udinese” uzvara.

Turīnas “Juventus” pēc 35.kārtas spēlēm ir 80 punkti. Ar 74 punktiem seko Bergamo “Atalanta” un ar 73 Milānas “Inter”.