“Juventus” fantastiskā spēlē parāda raksturu, atspēlējas un uzvar “Tottenham Hotspur”

Aizraujošā un emocijām bagātā UEFA Čempionu līgas atbildes spēlē trešdien Turīnas “Juventus” izbraukumā ar 2:1 pārspēja “Tottenham Hotspur”, iekļūstot nākamajā kārtā.

Tādējādi divu spēļu summā “Juventus” uzvarēja ar rezultātu 4:3. Savu ceturtdaļfināla pretinieku Itālijas futbola flagmanis uzzinās nākamajā piektdienā, kad norisināsies izloze.

Mājinieki spēli uzsāka daudz pārliecinošāk, kontrolējot notikumus laukumā un veidojot daudz bīstamu momentu. Viens no tiem vainagojās panākumiem pirmā puslaika izskaņā, kad precīzs no vārtu priekšas bija lieliskā formā esošais Hjunmins Sons.

Arī turpinājumā “Hotspur” futbolisti uzbrukumā spēlēja bīstamāk, “Juventus” spēlētājiem izpelnoties vairākus asus pārkāpumus. Tomēr pēcāk trīs minūšu laikā viss sagriezās kājām gaisā, vispirms 64.minūtē Gonsalo Igvains iznira no vārtu priekšas un rezultātu izlīdzināja, bet 67.minūtē Paulo Dibala izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtsargu.

Mājinieki izmisīgi metās uzbrukumā, lai rezultātu mainītu, tomēr “Juventus” parādīja lielisku spēli aizsardzībā un noturēja uzvaru.

Otrā šī vakara spēlē Mančestras “City” savā laukumā negaidīti piekāpās “Basel” klubam ar rezultātu 1:2. Tomēr nākamajā kārtā iekļuva angļi, kas divu spēļu summā triumfēja ar rezultātu 5:2. Pēdējās četras ceturtdaļfināla spēles norisināsies nākamajā nedēļā.