“Juventus” dzelžainā aizsardzība apstādina “Barcelona” superzvaigznes

Spānijas grands “Barcelona”, neskatoties uz milzīgu spiedienu, trešdien nespēja gūt vārtus UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar Itālijas čempioni Turīnas “Juventus”, izstājoties no turnīra.

Barselonā mājinieki centās veikt vēl vienu fantastisku atspēlēšanos un viņiem arī mačā un īpaši otrajā puslaikā bija izteikts pārsvars, tomēr neviena no iespējām tā arī netika realizēta. Pirmā puslaika beigās pēc sadursmes gaisā uz galvas piezemējās argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi, tomēr viņš pēc tam spēja turpināt maču.

“Juventus” vārtos lieliski darbojās pieredzējušais Džanluidži Bufons, dueli noslēdzot nepārspēts.

“Barcelona” vienu iespaidīgu atspēlēšanos šosezon iepriekš veica. Astotdaļfinālā pret Francijas čempioni Parīzes “Saint-Germain” tai pēc pirmā mača bija četru vārtu deficīts, tomēr summā tika izrauts neticams panākums ar 6:5.