Juventus ceturto gadu pēc kārtas triumfē Itālijas A sērijā

0 Komentāru
Juventus ceturto gadu pēc kārtas triumfē Itālijas A sērijā
Foto: EPA/LETA

Turīnas Juventus komanda ceturto gadu pēc kārtas triumfējusi Itālijas A sērijas čempionātā. Turīnieši 34. kārtas spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:0 pieveica Sampdoria, tādējādi četras spēles pirms turnīra noslēguma, garantējot A sērijas čempionu godu.

Vienīgos vārtus šī mača 32.minūtē guva čīliešu pussargs Arturo Vidals. Vidalam tie bija septītie vārti šajā A sērijas sezonā. Turīnas 36 tūkstošu ietilpīgajā stadionā uz spēli bija atnākuši aptuveni 21 tūkstošu līdzjtēji. Taču tas skaidrojams ar to, ka pēc Turīnas derbijā daudziem līdzjutējiem piespriests aizliegums ierasties stadionā.

Turīnā noteikti būs svinības par godu triumfam, bet to vidū nebūs futbolisti, jo komandas galvenais treneris Masimiljāno Alegri aizliedzis saviem spēlētājiem čempionu titulu atzīmēt, lai nenovērstu domas no ČL pusfināla pret Real. Alegri domā, ka labāk būtu titulu atzīmēt savās mājās, nākamajā mājas spēlē pret Cagliari. Šis ir Juventus ceturtais tituls pēc kārtas un 31. tituls vēsturē.

Sampdoria turpina cīņu par eirokausiem. Komandai šobrīd ir 51 punkts, kas dod piekto pozīciju Itālijas A sērijas kopvērtējumā. Taču, ja sāncenšu komandas šajā kārtā izcīnīs punktus, komanda var izslīdēt no eirokausu zonas.

0 Komentāru