Jelgavas futbolisti uzvar Spartaks un piesakās cīņai par Latvijas čempionu titulu

Jelgavas komanda SynotTip Latvijas futbola virslīgas 25.kārtas spēlē svētdien ar rezultātu 2:0 (1:0) savā laukumā uzvarēja Jūrmalas Spartaks futbolistus, tādējādi piesakoties cīņai par Latvijas čempionu titulu.

Līdz ar zaudējumu tikai brīnums var glābt Spartaku no virslīgas līderes goda saglabāšanas, jo Ventspils pēc pirmā puslaika ar 3:0 viesos uzvar Daugavpili, tādējādi kurzemniekiem izdarot nopietnu pieteikumu līderpozīcijai. Šādam rezultātam saglabājoties trīs kārtas pirms turnīra beigām Ventspils kontā būs 50 punkti, par punktu apsteidzot Spartaku, bet par pieciem Jelgavu, kam viena spēle rezervē.

Jelgavā notikušajā mačā abus komandas vārtus kaldināja par septembra labāko spēlētāju atzītais pussargs Gļebs Kļuškins. Vispirms Kļuškins pirmā puslaika nogalē pēc Mārča Oša tāla iemetiena saņēma pāradresētu bumbu un raidīja to jūrmalnieku vārtos. Tāpat pussargs piedalījās arī otrajā vārtu guvumā otrā puslaika 18.minūtē, kad pēc viņa sitiena bumbu savos vārtos ievirzīja Spartaka aizsargs Pāvels Mihadjuks. Tikmēr Jelgavas vārtos pārliecinoši darbojās Kaspars Ikstens, kurš neļāva viesiem izlīdzināt rezultātu.

Šīs vienības šodien savā starpā tikās ceturto reizi šīs sezonas virslīgā, bet iepriekš labāk klājies jūrmalniekiem – trijās spēlēs izcīnītas divas uzvaras un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Abām vienībām pēdējā laikā klājies mainīgām sekmēm. Jelgava atrodas labā formā, jo tagad sešu maču laikā gūtas piecas uzvaras. Tikmēr Spartakam piecos mačos pēc kārtas jau nav izdevies gūt uzvaras – trīs zaudējumi un divi neizšķirti. Tas pamatīgi iedragā jūrmalnieku cerības izcīnīt titulu, kas vēl pirms mēneša šķita diezgan drošas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.