Jelgavas futbolisti UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā tiekas ar Jeruzalemes Beitar

Pievienot komentāru
Jelgavas futbolisti UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā tiekas ar Jeruzalemes Beitar
Foto: FKJELGAVA.LV

Latvijas kausa īpašnieki Jelgava UEFA Eiropas līgas 3.kvalifikācijas kārtā tiksies ar Jeruzalemes Beitar, kas Izraēlas čempionātā pagājušajā sezonā ieņēma 3.vietu.

Jelgava kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā pirms nedēļas ar 3:0 uzvarēja Slovākijas klubu Bratislavas Slovan, divu spēļu summā pārspējot pretiniekus ar 3:0. Beitar atbildes mačā izbraukumā ar 2:3 zaudēja Kipras komandai Nikosijas Omonia. Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 3:3, bet Beitar nākamajā kārtā iekļuva pateicoties diviem izbraukumā gūtajiem vārtiem.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Jelgava ir sasniegusi jaunus augstumus un spēles Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtā būs jauns ieraksts kluba vēstures lappusēs, bet vēl ir iespēja šo sapni pagarināt un pārvarēt šo kārtu. Pretiniekos Skonto stadionā sātsies Jeruzālemes Beitar, kas ir viena no spēcīgākajām Izraēlas čempionāta komandām ar bagātīgām tradīcijām un visai agresīviem faniem. Jelgavai ceturtdien būs jāiztiek bez viena no pamatsastāva aizsargiem Abdulaja Diallo, kurš saņēma sakrano kartīti spēlē pret Slovan, bet tas nemazina jelgavnieku optimismu un cerības redzēt savu komandu atstājam stadionu augsti paceltām galvām!”

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēle kanālā VSB:

Ceturtdien, 28.jūlijā

19:55 Jelgava – Jeruzālemes Beitar