Komentāri
Jauns pavērsiens aviokatastrofā bojāgājušās futbola komandas izmeklēšanā
Foto: AFP/LETA

Kolumbijā 28.novembrī avarējušās lidmašīnas pilots nebija pienācīgi apmācīts, sestdien paziņojis otrā pilota tuvinieku advokāts.

Nogāžoties aviokompānijas “LaMia” lidmašīnai, 28.novembrī Kolumbijā netālu no Medeljinas pilsētas dzīvību zaudēja 71 cilvēks, tostarp futbola komandas “Chapecoense” locekļi un 20 žurnālisti. Avārijā izdzīvoja tikai seši cilvēki, kuru vidū bija četri futbolisti, taču viens no viņiem nedaudz vēlāk mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi lidmašīnas piloti avārijā gāja bojā. Otrā pilota ģimenes advokāts sestdien paziņoja, ka pirmais pilots nebija nolidojis pietiekamo stundu skaitu, lai varētu lidot komerciālajos reisos, bet viņam vienalga izsniegta licence.

Foto

Otrais pilots to zinājis, bet nav izpaudis, lai aizsargātu aviokompānijas reputāciju. Izmeklēšana par avārijas cēloņiem joprojām turpinās, bet Kolumbijas civilās aviācijas pārvaldes priekšnieks atzinis, ka, acīmredzot, nav ievēroti starptautiskie noteikumi par degvielas rezervēm lidojuma laikā.

Kolumbija ir uz laiku aizliegusi “LaMia” veikt lidojumus un aizturējusi aviokompānijas vadītāju un viņa dēlu, kas ieņem amatu civilās aviācijas pārvaldē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl