Veiksmīgs rikošets pēc Džeimsa Milnera sitiena otrdien ļāva slavenajai Anglijas futbola komandai “Liverpool” ar uzvaru sākt UEFA Čempionu līgs kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtu.

Pirmajā mačā “Liverpool” izbraukumā ar 2:1 (1:0) pieveica Vācijas klubu “Hoffenheim”. Jau mača 12.minūtē “Liverpool” vārtsargs Simons Miņolē atvairīja pretinieku izpildītu 11 metru soda sitienu, bet vadībā 35.minūtē pēc lieliski izpildīta tiešā brīvsitiena izvirzījās “Liverpool”, kad ar vārtu guvumu atzīmējās vien 18 gadus vecais aizsargs Trents Aleksandrs-Arnolds.

Savukārt mača 74.minūtē Milners veica centrējumu no kreisā flanga, taču bumba, nedaudz skārusi mājinieku futbolistu Havaru Nurdveitu, atrada ceļu vārtos. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Marks Ūts samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču turpinājumā vārti vairs netika gūti. “Esmu apmierināts ar savas komandas sniegumu, tomēr man labāk būtu paticis, ja būtu uzvarējuši ar 2:0,” pēc panākuma teica “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops. “Vēl nekas nav beidzies.”