Jaunā Virslīgas sezona sākas ar minimālu čempiones “Riga” panākumu un pārsteidzošu “Daugavpils” uzvaru

OPTIBETVIRSLĪGA

Jaunā “Optibet” Latvijas futbola virslīgas sezona sestdien sākās ar čempiones “Riga” panākumu Jelgavā un “Daugavpils” uzvaru atgriešanās mačā mājās.

“Riga” izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja “Jelgavu”.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Aleksejs Višņakovs.

Jau ar pirmajām minūtēs čempione ņēma iniciatīvu savās rokās, vairākkārt saasinot situāciju pie jelgavnieku vārtiem, bet rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Višņakovs, kurš pēc teicamas saspēles raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī. Turpinājumā uzbrukumus veidot centās arī “Jelgava”, tomēr pie reālām vārtu gūšanas iespējām tai tikt neizdevās.

Otrajā puslaikā “Jelgavai” bija pāris labas standartsituācijas, tomēr panākt neizšķirtu neizdevās. Tikmēr “Riga” bija vairāk sākusi domāt par aizsardzību un tik regulāri uz pretinieku vārtiem vairs neskrēja. Par spīti nelielam spiedienam, jelgavniekiem tā arī neizdevās gūt vārtus un iegūt kaut punktu pirmajā sezonas mačā.

Tikmēr otrā sestdienas mačā ar uzvaru virslīgā atgriezās “Daugavpils”, kas savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja “Metta”/”Latvijas Universitāti”.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Daniels Balodis, kurš izcēlās 86.minūtē.

Svētdien notiks vēl divas pirmās kārtas spēles, kurās vicečempione “Ventspils” savā laukumā uzņems Jūrmalas “Spartaku”, bet bronzas medaļas laureāte RFS mājās cīnīsies ar “Liepāju”. Tā kā turnīrā ir nepāra komandu skaits, tad tikai nākamnedēļ turnīrā iesaistīsies “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”.