Japāna vairākumā notur uzvaru pār mača favorīti Kolumbiju

AFP/LETA

Pasaules kausa izcīņā otrdien Japānas futbola izlase ar rezultātu 2:1 pārspēja par mača favorīti uzskatīto Kolumbijas izlasi, kas lielāko cīņas spēlēja mazākumā.

F grupas spēlē jau trešajā minūtē Kolumbija nonāca mazākumā, kad muļķīgu sarkano kartīti par apzinātu spēli ar roku savā soda laukumā saņēma Karloss Sančess. Turpinājumā no 11 metru soda sitiena atzīmes nekļūdīgs bija Šindži Kagava.

Vairākumā būtiski pieauga Japānas ofensīva, kolumbiešiem veidojot retus uzbrukumus. 39. minūtē Kolumbija spēja panākt 1:1, kad skaistu brīvsitienu realizēja Huans Kuintero.

Otrajā puslaikā Japāna vēlreiz izvirzījās vadībā – 73. minūtē pēc stūra sitiena visaugstāk izlēca Juja Osako, kurš bija precīzs ar galvu. Atlikušajās minūtēs kolumbieši nespēja rezultātu izlīdzināt, kas ļāva Japānai turnīru sākt ar trīs punktiem.

Grupas otrā spēlē šodien vēl tiksies Polija un Senegāla.