Jānis Ikaunieks izmēģinās spēkus Norvēģijas futbola klubā “Stromsgodset”

0 Komentāru
Jānis Ikaunieks izmēģinās spēkus Norvēģijas futbola klubā “Stromsgodset”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Jānis Ikaunieks izmēģinās spēkus Norvēģijas futbola klubā Drammenas “Stromsgodset”, ziņo klubs savā mājas lapā internetā.

Otrdien “Stromsgodset” vienība dodas uz pirmo sezonas treniņnometni Turcijā, un tās sastāvā uz izmēģinājuma laiku būs arī Latvijas pussargs Ikaunieks.

Uz treniņiem Turcijā dosies 24 kluba futbolisti, trim veselības problēmu dēļ paliekot mājās.

Klubs ziņo, ka Ikaunieks vienībai pievienojies svētdien, pirmdien patrenējies un otrdien ar komandu lidos uz Turciju. Tiek uzsvērts, ka spēlētājs var spēlēt gan abās laukuma malās, gan arī pozīcijā aiz uzbrucējiem. Tāpat tiek atzīmēts, ka viņš “Metz” rindās spēlējis Francijas čempionātā un Larisas AEL – Grieķijas meistarsacīkstēs.

Francijas klubam Ikaunieks 18 gadu vecumā tika pārdots 2014.gadā pēc tam, kad viņš “Liepājas” rindās 32 spēlēs bija iesitis 23 vārtus. Pirms diviem gadiem futbolists atgriezās Liepājā un 41 spēlē ir guvis 16 vārtus.

“Jānis ir radošs spēlētājs ar vārtu gūšanas izjūtu. Viņš labi strādā ar kreiso kāju, un viņam ir lielisks potenciāls. Tāpat viņam jau ir iespaidīga spēļu pieredze ārvalstu klubos. Mēs nevaram vien sagaidīt, kad varēsim redzēt viņu laukumā Turcijā,” pievienošanos klubam komentēja kluba sporta direktors Justeins Flū.

Ikaunieka rēķinā ir 26 spēles un trīs gūti vārti Latvijas izlases rindās.

0 Komentāru