Jānim Ikauniekam pirmie vārti Grieķijas čempionātā

0 Komentāru
Jānim Ikauniekam pirmie vārti Grieķijas čempionātā
Foto: LETA

  Latvijas futbola pussargs Jānis Ikaunieks trešdien guva savus pirmos vārtus Grieķijas čempionātā, bet viņa pārstāvētā Larisas AEL komanda cīnījās neizšķirti.

AEL izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar vienu no savām tiešajām konkurentēm “Veria”.

Šī mača 41.minūtē Ikaunieks nopelnīja brīdinājumu jeb dzelteno kartīti, taču tieši viņš pašā pirmā puslaika noslēgumā atklāja mača rezultātu, kad izmantoja partnera piespēli uz vārtu priekšu.

Mača 69.minūtē Džefrijs Sarpongs panāca neizšķirtu, bet cīņas rezultāts vairs nemainījās. Savukārt 87.minūtē Ikaunieks tika nomainīts.

Zīmīgi, ka tieši pret “Veria” komandu Ikaunieks šī mēneša sākumā piedzīvoja debiju Grieķijas čempionātā, nākot AEL sākumsastāvā, bet pēc pirmā puslaika tiekot nomainīts. Savukārt otrajā spēlē pret “Platanias” vienību viņš aizvadīja visu otro puslaiku.

Pagājušajā svētdienā AEL bija jātiekas ar UEFA Eiropas līgas dalībnieci Saloniku PAOK, taču pārāk dziļa sniega dēļ mačs tika atcelts.

Ikaunieks ar vārtu guvumu oficiālos mačos nebija izcēlies vairāk nekā divus gadus, jo pēc pārcelšanās no Latvijas kluba “Liepāja” viņš Francijas vienībā “Metz” nespēja atzīmēties kaut ar vienu vārtu guvumu.

0 Komentāru