Jagodinskis pievienojies Rumānijas komandai

Komentāri
Jagodinskis pievienojies Rumānijas komandai
06.06.2017. Rīga, Latvija. Latvijas futbola izlases oficiālas fotografešanas. Vitālijs Jagodinskis, Valērijs Šabala (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas futbola aizsargs Vitālijs Jagodinskis savu karjeru turpinās Rumānijas komandā Jasi “Politehnica”.

Jagodinskis komandai pievienojies kā brīvais aģents, noslēdzot līgumu līdz sezonas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jasi pilsētas komanda pašlaik Rumānijas meistarsacīkstēs ar 15 punktiem 14 spēlēs ieņem 11.vietu.

“Politehnica” komanda dibināta 1945.gadā, bet augstākajā līgā nekad netika augstāk par sesto vietu un 2010.gadā bankrotēja. Atjaunotā komanda divreiz uzvarējusi otrās līgas čempionātā, bet augstākajā līgā iepriekšējās divas sezonas noslēgusi septītajā pozīcijā.

Tieši pirms gada Jagodinskis kā brīvais aģents pievienojies Ungārijas augstākās līgas komandai “Diosgyori VTK”. Toreiz tika ziņots, ka Latvijas aizsargs noslēdza līgumu uz diviem gadiem, tomēr šajā sezonā viņš vairs nebija vienības rindās. Aizsargs piedalījās 12 Ungārijas čempionāta spēlēs, kurās iesita vienus vārtus, turklāt to paveica debijas mača kompensācijas laikā.

Savukārt pirms tam Latvijas futbolistam no 2012.gada bija līgumsaistības ar Ukrainas līderi Kijevas “Dinamo”, turklāt līgums vēl 2015.gadā tika pagarināts līdz 2018.gadam. Jagodinskis vairākas sezonas bija izīrēts citai Ukrainas vienībai Užhorodas “Hoverla”, bet pērn Kijevas komanda paziņoja, ka ar Latvijas futbolistu nerēķinās.

Esot bez kluba, Jagodinskis kopš jūnija arī nav ticis izsaukts uz Latvijas valstsvienību. Kopā Latvijas izlasē Jagodinskis piedalījies 17 spēlēs, taču ar vārtiem pagaidām nav izcēlies.

Jagodinskis karjeru sāka Rīgas “Daugavas” vienībā, bet pirms pārcelšanās uz Ukrainu viņš pārstāvēja arī “Jūrmalas” komandu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl