Jagodinskis pievienojies Rumānijas komandai

Komentāri
Jagodinskis pievienojies Rumānijas komandai
06.06.2017. Rīga, Latvija. Latvijas futbola izlases oficiālas fotografešanas. Vitālijs Jagodinskis, Valērijs Šabala (Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas futbola aizsargs Vitālijs Jagodinskis savu karjeru turpinās Rumānijas komandā Jasi “Politehnica”.

Jagodinskis komandai pievienojies kā brīvais aģents, noslēdzot līgumu līdz sezonas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jasi pilsētas komanda pašlaik Rumānijas meistarsacīkstēs ar 15 punktiem 14 spēlēs ieņem 11.vietu.

“Politehnica” komanda dibināta 1945.gadā, bet augstākajā līgā nekad netika augstāk par sesto vietu un 2010.gadā bankrotēja. Atjaunotā komanda divreiz uzvarējusi otrās līgas čempionātā, bet augstākajā līgā iepriekšējās divas sezonas noslēgusi septītajā pozīcijā.

Tieši pirms gada Jagodinskis kā brīvais aģents pievienojies Ungārijas augstākās līgas komandai “Diosgyori VTK”. Toreiz tika ziņots, ka Latvijas aizsargs noslēdza līgumu uz diviem gadiem, tomēr šajā sezonā viņš vairs nebija vienības rindās. Aizsargs piedalījās 12 Ungārijas čempionāta spēlēs, kurās iesita vienus vārtus, turklāt to paveica debijas mača kompensācijas laikā.

Savukārt pirms tam Latvijas futbolistam no 2012.gada bija līgumsaistības ar Ukrainas līderi Kijevas “Dinamo”, turklāt līgums vēl 2015.gadā tika pagarināts līdz 2018.gadam. Jagodinskis vairākas sezonas bija izīrēts citai Ukrainas vienībai Užhorodas “Hoverla”, bet pērn Kijevas komanda paziņoja, ka ar Latvijas futbolistu nerēķinās.

Esot bez kluba, Jagodinskis kopš jūnija arī nav ticis izsaukts uz Latvijas valstsvienību. Kopā Latvijas izlasē Jagodinskis piedalījies 17 spēlēs, taču ar vārtiem pagaidām nav izcēlies.

Jagodinskis karjeru sāka Rīgas “Daugavas” vienībā, bet pirms pārcelšanās uz Ukrainu viņš pārstāvēja arī “Jūrmalas” komandu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl