Komentāri
Izcilā debitante Leipzig ar kārtējo uzvaru atkārto Vācijas bundeslīgas rekordu
Foto: AFP/LETA

Izcilu debijas sezonas sākumu aizvadošā Leipzig komanda svētdien Vācijas bundeslīgas spēlē savā laukumā ar 3:1 (3:0) uzvarēja Mainz 05 vienību, atkārtojot turnīra rekordu, jo desmit pirmajos mačos tā joprojām nav zaudējusi.

Leipzig savā debijas sezonā bundeslīgā ir izcīnījusi septiņas uzvaras un trīs mačus noslēgusi neizšķirti. Savulaik desmit pirmajās spēlēs debijas sezonā nezaudēja arī Dīsburgas MSV vienība, kurai šāds sākums izdevās 1993./1994.gada sezonā.

Svētdien aizvadītajā mačā Leipzig rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad precīzs bija Timo Verners, bet vēl pēc 18 minūtēm Emīls Fošbergs pārsvaru dubultoja, Savukārt minūti pirms pirmā puslaika beigām vien 20 gadus vecais Verners guva arī trešos Leipcigas komandas vārtus, uz ko pretinieki spēja atbildēt vien 74.minūtē ar Stefana Bella precīzo sitienu.

Interesanti, ka šīs spēles sākums tika aizkavēts par trim minūtēm, jo 43 000 skatītāju ietilpstošajā Leipcigas Red Bull stadionā nostrādāja trauksmes signalizācija. Tiesa, pēc tam izrādījās, ka tā bijusi viltus trauksme. Izcīnītā uzvara Leipzig komandai turnīra tabulā ļāva panākt titulēto Minhenes Bayern, taču bavārieši ir pirmie, pateicoties labākais iesisto un ielaisto vārtu attiecībai. Leipzig komanda tika dibināta vien 2009.gadā, taču septiņu gadu laikā tā četras reizes ir kāpusi pa Vācijas futbola klubu hierarhijas kāpnēm un tagad spēlē augstākajā sabiedrībā.

Lasi vēl