Itālijas jauniešu futbola komanda atlaiž galveno treneri pēc 27:0 uzvaras

Pievienot komentāru
Itālijas jauniešu futbola komanda atlaiž galveno treneri pēc 27:0 uzvaras
INVICTASAURO

Negaidītu pavērsienu piedzīvojis kādas Itālijas jauniešu futbola komandas treneris Masimalo Ričini, kurš ticis atlaists pēc iespaidīgas pretinieku sagraušanas.

Ričini vadītā Itālijas “Juniores Provinciali U19” līgas līdervienība “Invictasauro” nedēļas nogalē sagrāva kopvērtējuma pēdējā pozīcijā esošo “Marina Calcio” ar 27:0.

Zaudējušās komandas sporta direktors pēc spēles sūdzējies, ka “Invictasauro” izrādījusi necieņu pret savainojumu nomocīto pretinieku, kura vārtos nācies atrasties laukuma spēlētājam. To izmantoja trīs “Invictasauro” spēlētāji – divi no tiem guva sešus vārtus, viens septiņus.

Vēlāk “Marina Calcio” saņēma atvainošanos, turklāt “Invicatsauro” kluba prezidents lēma par trenera Ričini atlaišanu.

“Mēs esam sašutuši, ka mūsu junioru komanda sakāva “Marina Calcio” ar 27:0, ” atzina kluba prezidents Paulo Brodželli. “Notikušais ir pretrunā ar jauniešu futbola vērtībām. Pretinieks vienmēr ir jāciena, un tas šodien nenotika.”

“Es vēlos atvainoties “Marina Calcio” komandai. Kluba valde ir vienbalsīgi lēmusi, ka galvenais treneris Ričini tiks atbrīvots no amata. Mūsu treneru pienākums ir trenēt jaunos spēlētāju, bet pāri visam ir to izglītošana. Tas šodien nenotika.”