Itālijas B sērijas vārtsargs kompensācijas laikā ar galvu izrauj komandai neizšķirtu

TWITTER

Piektdien ar vareniem vārtiem Itālijas B sērijas spēlē izcēlies vārtsargs Ivans Provedels, palīdzot pārstāvētajai “Juve Stabia” nospēlēt neizšķirti pret “Ascoli” (2:2).

Pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (1:1), savukārt 82. minūtē vadībā izvirzījās “Ascoli”. Panākumu pretiniekiem neļāva izcīnīt “Juve Stabia” vārtsargs Provedels, kurš kompensācijas laika piektajā minūtē atradās soda laukumā un pēc komandas biedra brīvsitiena raidīja bumbu vārtos ar galvu, negaidīti izraujot neizšķirtu un pārsteidzot stadionā esošos skatītājus.