Itālijas A sērijas futbola mačs starp “Juventus” un “Inter” tiks aizvadīts pie tukšām tribīnēm

0 Komentāru
Itālijas A sērijas futbola mačs starp “Juventus” un “Inter” tiks aizvadīts pie tukšām tribīnēm
AFP/SCANPIX

Itālijas A sērijas futbola spēle starp Milānas “Inter” un Turīnas “Juventus” komandām svētdien tiks aizvadīta pie tukšām tribīnēm, pavēstīja sacensību organizatori.

Šāds lēmums pieņemts, izsverot riskus, kas saistīti ar koronavīrusu.

Svētdien Itālijas čempionātā kopumā paredzētas sešas spēles. Paredzams, ka vismaz četras no tām notiks aiz slēgtām durvīm. Skatītāji, visticamāk, nebūs spēlēs starp “Udinese” un Florences “Fiorentina”, “AC Milan” pret “Genoa”, “Parma” pret SPAL, kā arī cīņā starp “Sassuolo” un “Brescia”.

Pjemontas reģiona un čempionāta pārstāvji lūguši Itālijas valdībai atļauju, lai fani varētu apmeklēt svētdienas maču, kas Itālijā tiek dēvēts par “klasiku”.

Koronavīrusa dēļ iepriekš tika pārceltas vēl četras citas spēles. “Verona” un “Cagliari”, kā arī “Torino” un “Parma” pārceltos mačus aizvadīs 11.martā. Savukārt “Sampdoria” un Milānas “Inter”, kā arī Bergāmo “Atalanta” un “Sassuolo” spēlēm vēl nav noteikts datums.

Jau ziņots, ka “Inter” ceturtdien UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla spēli Itālijā pret Razgradas “Ludogorets” no Bulgārijas aizvadīja pie tukšām tribīnēm.

Tāpat nedēļas nogalē nenorisināsies Šveices spēcīgākā čempionāta mači, kuros spēles bija paredzētas arī Dāvja Oša pārstāvētajai Neišateles “Xamax”, kā arī Roberta Uldriķa vienībai “Sion”, kas cīnītos ar “St. Gallen”. Šīs komandas sistēmā nesen nonāca talantīgais Daniels Ontužāns.

Tāpat Laukumā nedosies arī “Zurich” komanda, kuras rindās spēlē Andris Vaņins.

0 Komentāru