Komentāri
Īsi pirms Čempionu līgas spēles Dortmundes “Borussia” autobuss cieš sprādzienā
Foto: AP/SCANPIX

Neilgi pirms otrdienas UEFA Čempionu līgas spēles starp Dortmundes “Borussia” un “Monaco” komandām Vācijas kluba autobuss cietis sprādzienā. UEFA ir informējusi, ka spēle ir atcelta, un tā notiks trešdien plkst. 19.45 pēc Latvijas laika.

Sprādziens noticis  Dortmundes piepilsētā Hohstenā aptuveni 10 km no Dortmundes “Westfalenstadion” stadiona. Savainojumus guvis “Borussia” spāņu aizsargs Marks Bartra, kurš nogādāts slimnīcā. Tiek uzskatīts, ka savainojumiem nevajadzētu būt nopietniem. Pārējie nav cietuši. Policija ziņo, ka kopumā bijuši trīs sprādzieni.

Dortmundes “Borussia” komandas paziņojums: “Neilgi pēc tam, kad kluba autobuss no viesnīcas devies uz stadionu, notika sprādziens. Autobuss tika bojāts divās vietās un ir viens cietušais, kurš nogādāts slimnīcā.”

Hanss Joahims Vacke, “Borussia” valdes priekšsēdētājs: “Komanda ir šokēta, kaut ko tādu tik ātri nevarēs izdzēst no prāta un aizmirst.”

Otrdien UEFA Čempionu līgas turnīrā bija jānotiek divām spēlēm. Turīnā vietējais “Juventus” tiekas ar “Barcelona”, bet Dortmundē bija jānotiek “Borussia” – “Monaco” spēlei.

Foto

Lasi vēl