Isajevs – Mēs neesam no tām izlasēm, kurām būs desmit simtprocentīgi momenti

1 komentārs

Latvijas futbola izlases vienīgajos gūtajos vārtos pret Ziemeļmaķedoniju ar aktivitāti soda laukumā izcēlās Latvijas izlases pussargs Vjačeslavs Isajevs.

Pēc spēles TVPlay Sports komentētājs Jānis Pakalns aicināja Isajevu, lai viņš sniegtu komentāru par šo epizodi un aizvadīto spēli.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas futbola izlase ceturtdien Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē izbraukumā ar 1:3 piekāpās Ziemeļmaķedonijas futbolistiem.

Latvijas izlases labā vienīgie vārti tika gūti mača 87.minūtē, kad nacionālās izlases debitanta Kristera Tobera nopelnīto soda sitienu izpildīja Deniss Rakels un pretinieku aizsargs ar galvu ieraidīja bumbu savos vārtos.

Šie ir Isajeva pirmie vārti Latvijas valstsvienības sastāvā.

Pēc spēles intervijā viņš komentēja: “Grūta spēle, mēģinājām kaut kā aktīvāk presingot viņus – pirmajā puslaikā mums tas nesanāca, otrajā sanāca. Īpaši daudz momentu viņiem nebija.”

Spēles kompensācijas laikā Andrejs Cigaņiks saņēma otro dzelteno kartīti, pēc kuras viņam laukums bija jāpamet, kā arī būs jāizlaiž nākošā spēle. Isajevs komentēja, ka viņaprāt šī kartīte nebija pelnīta.

“Rakels labi centrēja, viņš nedaudz trāpīja, pēc tam es – tā arī īsti nesapratu – iesitām vārtus. “Žēl, ka pašās beigās iesitām, piecas minūtes pirms beigām – ja būtu iesituši agrāk, būtu vairāk emocionālā pārsvara pār viņiem.”, atzina Isajevs.

“Mēs neesam no tām izlasēm, kurām būs 10 simtprocentīgi momenti. Būs pieci, seši momenti, kuri arī jāizspiež. Diemžēl nesanāca šodien.”, komentēja Isajevs.