Irānas fani aizvadītajā naktī apzināti traucējuši naktsmieru Portugāles zvaigznēm pirms izšķirošās spēles

0 Komentāru
Irānas fani aizvadītajā naktī apzināti traucējuši naktsmieru Portugāles zvaigznēm pirms izšķirošās spēles
AFP/LETA

Aizvadītajā naktī Irānas valstsvienības futbola fani apzināti trokšņojuši pie viesnīcas, kurā nakšņoja Portugāles izlases spēlētāji. Tādējādi līdzjutēji mēģināja apgrūtināt portugāļu gatavību pirms abu izlašu savstarpējās spēles, vēsta “Sky Sports”.

Jau šovakar B apakšgrupā izšķirsies, kuras divas izlases kvalificēsies Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālam. Uz šīm divām vietām pretendē trīs valstsvienības – Spānija, Portugāle un Irāna, savukārt Ēģiptei šīs izredzes jau ir zudušas.

Šovakar tieši Portugāle ar Irānu spēkosies savā starpā – abas valstsvienības apmierinās tikai uzvara, jo Portugāle vēlas izcīnīt pirmo vietu apakšgrupā, bet Irāna – tikt nākamajā kārtā. Lai iekļūtu astotdaļfinālā, Portugālei derēs arī neizšķirts, tomēr tas var negarantēt pirmo vietu apakšgrupā.

Tādējādi aizvadītajā naktī Irānas līdzjutēji skaļi trokšņojuši pie viesnīcas, kurā apmetušās Portugāles zvaigznes, lai traucētu futbolistiem naktsmieru, apzinoties, cik svarīgi sportistiem pirms atbildīgām spēlēm ir izgulēties.

Tika izsaukta pat policija, lai skaļos fanus nomierinātu, tāpat līdzjutēju nomierināšanā iesaistījās Krištianu Ronaldu, kurš ar žestikulāciju centās karstasinīgos fanus nomierināt.

VIDEO: Ronaldu mēģina nomierināt Irānas fanus

Ronaldu iejaukšanās nedaudz palīdzēja, tomēr turpinājumā fani atkal atsāka dziedāt dziesmas, kas turpinājās visu nakti.

B grupas kopvērtējumā pēc diviem mačiem pa četriem punktiem iekrājušas Spānija un Portugāle, kamēr trīs punkti ir Irānai, bet bez punktiem cīnās Maroka.

0 Komentāru