Irāna Pasaules kausa finālturnīra ievadā sensacionāli mača izskaņā uzvar Maroku

Irānas futbola izlase piektdien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra ievadā izcīnīja sensacionālu uzvaru ar rezultātu 1:0 (0:0) pār Marokas valstsvienību

Vienīgos vārtus spēles pēdējā minūtē guva Marokas spēlētājs Asiss Buhaduss, kurš bumbu raidīja savos vārtos.

Jau no spēles pirmajām minūtēm bumbu vairāk kontrolēja Maroka, taču Irānas futbolistiem bija laba iespēja panākt pārsvaru, kad Sardars Azmuns aizskrēja viens pret vienu ar vārtsargu, tomēr pēdējā brīdī viņu paspēja patraucēt aizsargs.

Spēles turpinājumā Maroka uzbruka vairāk, turklāt Irāna spēles izskaņā veica taktiskas maiņas, laukumā sūtot aizsargus un cenšoties nosargāt rezultātu.

Tomēr notika pretējais un otrā puslaika kompensācijas laikā Irāna tika pie standartsituācijas izspēles. Pēc centrējuma bumbu kritienā ar galvu centās izsist uz maiņu nākušais Buhaduss, taču viņš to raidīja savos vārtos.

Marokiešiem vairs nebija laika, lai atspēlētos, kā rezultātā pirmo uzvaru turnīrā un otro panākumu finālturnīru vēsturē guva Irāna.

Ja pirmajā puslaikā Irāna izpildīja deviņus sitienu pa pretinieku vārtiem, tad otrajā irānieši pamanījās izcīnīt uzvaru, ne reizi nesitot pa vārtiem.

Līdz ar to B grupas kopvērtējumā Irāna ir pirmajā vietā, kamēr piektdien vēl vienu B apakšgrupas dueli aizvadīs Spānija un Portugāle.