Ir sācies futbola pāreju logs! Skaļākie vārdi futbola pasaulē, par kuru pārejām uz citiem klubiem tiek baumots

0 Komentāru
Ir sācies futbola pāreju logs! Skaļākie vārdi futbola pasaulē, par kuru pārejām uz citiem klubiem tiek baumots
EPA/ZUMAPRESS/REUTERS/SCANPIX

Varētu teikt, ka futbola sezona ir pusē – sasniegts janvāra pāreju logs, kas daudziem sporta faniem ir viens no aizraujošākajiem notikumiem futbolā. Bieži vien ar kādu darījumu komanda var kļūt daudz stiprāka vai vājāka, tādā veidā izmainot kopējo ainu futbola pasaulē.

Šeit apkopoti skaļākie no vārdiem futbola pasaulē, kas varētu mainīt savas komandas jau pavisam drīz.

Edens Azārs (Londonas ”Chelsea”)

Jau ilgāku laiku klīst baumas par spēlētāja iespējamu pāreju uz Spānijas grandu Madrides ”Real”. Par to britu avīze ”Daily Express” ziņoja, ka beļģu zvaigznes šā brīža komanda Londonas ”Chelsea” varētu Azāru pārdot jau janvārī. Savukārt spāņu medijs ”OK Diaro” ziņoja, ka darījumā varētu tikt iekļauts arī Gerets Beils, kurš pretēji Azāram dotos prom no Madrides. Savukārt britu medijs ”Mirror” vēstīja, ka Azārs varētu pievienoties kādai no Mančestras komandām – ”United” vai ”City”.

Foto: EPA/SCANPIX

Pols Pogba (Mančestras ”United”)

Par franču zvaigznes pāreju uz citu komandu tiek baumots jau ilgāku laiku, īpaši situāciju “saspīlēja” Pogba attiecības ar Mančestras ”United” bijušo treneri Žuzē Mouriņu. Pogba pagājušajā vasarā bija viens no Spānijas kluba ”Barcelona” “vasaras mērķiem”, tomēr klubam savā īpašumā iegūt Pogbu neizdevās. Mančestras medijs ”Manchester Evening News” paudis viedokli, ka francūža bijusī komanda Turīnas ”Juventus” varētu spēlētāju no janvāra līdz sezonas beigām izīrēt, savukārt vasarā nopirkt pilnvērtīgi.

Foto: AFP/SCANPIX

Usmans Dembelē (”Barcelona”)

Par jauno franču futbolistu interesi izrāda Londonas ”Arsenal”. Spāņu avīze ”Sport” ziņojusi, ka Dembelē tuvs draugs kopš spēlēšanas kopā Dortmundes ”Borussia”, Pjērs Emeriks Obamejangs, kurš pārstāv ”Arsenal”, mēģina Dembelē pārvilināt tieši uz savu komandu. Klīst baumas par iespējamu Dembelē pāreju arī uz ”Liverpool”.

Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX

Malkolms (”Barcelona”)

Vēl viens jaunais ”Barcelona” spēlētājs. Viņa iejušanās Spānijas superkluba rindās nav bijusi pati veiksmīgākā, tādēļ brazīliešu futbolists ticis saistīts ar iespējamu pāreju uz Anglijas klubiem ”Arsenal”, ”Chelsea” un ”Hotspur”.

Foto: TWITTER

Markus Rešfords (Mančestras ”United”)

”The Sun” vēstīja, ka angļu talantīgais futbolists varētu apsvērt pāreju uz ”Real Madrid”, ja viņš ”United” rindās netiktu pie, viņaprāt, pienācīga spēles laika. Arī ”Juventus” izrādījuši interesi par 21 gadu veco futbolistu.

Foto: AFP/SCANPIX

Mesuts Ēzils (Londonas ”Arsenal”)

”The Sun” norādīja, ka vācu pussargs ir viens galvenais Itālijas čempionāta kluba Milānas ”Inter” potenciālajiem darījumu loga “mērķiem”. Baumas pastiprina fakts, ka Ēzils, iespējams, nav spēlētājs, kurš būtu visvairāk sajūsmināts par ”Arsenal” jauno treneri Unaju Emeriju. Ēzils gan pagājušajā vasarā, gan šobrīd tiek saistīts arī ar iespējamu pāreju uz ”Barcelona”.

Foto: AFP/SCANPIX

Entonijs Marsiāls (Mančestras ”United”)

Atsaucoties uz ”Daily Star”, par Marsiāla iegādi aktīvi interesējas ”Arsenal”, kas būtu gatavi nodrošināt futbolistam biežu spēles laiku komandas rindās. Arī ”Chelsea”, ”Juventus” un ”Inter” interesējas par 23 gadus veco franču futbolistu.

Foto: REUTERS/SCANPIX

0 Komentāru