Internetā ažiotāžu radījis video, kurā jauniešu futbola komandas treneris ģērtbtuvē iepļaukā savus audzēkņus

1 komentārs
INSTAGRAM/SPORTRTV

Turcijā jauniešu komandas ”Kayseri Meysuspor” treneris Halits Kurts kļuvis par interneta sensāciju ar it kā 2016./17. gada sezonā uzņemtu video, kurā viņš iepļaukā savas komandas spēlētājus.

Tiek ziņots, ka šī pķauku sišana notikusi spēles puslaika pārtraukumā, kad komanda atradusies iedzinējos ar 1:3, un otrajā puslaikā “Kayseri Meysuspor” sastituši četrus vārtus, kas ļāvis svinēt uzvaru ar 5:3.

Pats Kurts savu rīcību pret nepilngadīgajiem komandas futbolistiem nenožēlojot, sakot, ka tā esot tikai audzināšanas metode.