Ilvars Koscinkevičs: Vai Tottenham Hotspur izcīnīs pirmo ČL uzvaru Wembley stadionā?

Pievienot komentāru
Ilvars Koscinkevičs: Vai Tottenham Hotspur izcīnīs pirmo ČL uzvaru Wembley stadionā?
Foto: EPA/LETA

UEFA Čempionu līgas ceturtās kārtas spēlēs Dortmundes Borussia trešdien savā laukumā tiksies ar Lisabonas Sporting un Tottenham Hotspur ar Leverkūzenes Bayer.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pirms divām nedēļām pirmajā savstarpējā duelī grupu turnīrā Dortmundes vienība spēja uzvarēt viesos, un viss liecina, ka panākumu izdosies atkārtot arī savā laukumā. Borussia pēdējās 11 spēlēs piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, kamēr Sporting ir formas kritums, vairāki savainotie un tikai viens panākums pēdējās piecās spēlēs. Nekas neliecina, ka šī neveiksmju josla pārtrūks Dortmundē. Turklāt mājiniekiem motivācija netrūks – uzvara Borussia vienībai nodrošinās iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ellīgi saspringto situāciju E grupā veicinājis tas, ka četras no sešām spēlēm noslēgušās neizšķirti. Līdz ar to neviena no šajā kvartetā esošajām komandām nevar būt droša par astotdaļfinālu, taču katrs panākums var strauji tam pietuvināt. Lai arī Leverkūzenē mačs beidzās 0:0, tā bija aizraujoša izrāde, kuras pirmajā daļā toni noteica Anglijas klubs, bet otrajā jau tuvāk panākumam bija vācieši. Tottenham Hotspur savas spēles UEFA Čempionu līgā šosezon uzņem Wembley stadionā. Vai jaunajās mājās būs pirmā uzvara?”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Trešdien, 2.novembrī

21:40 Dortmundes Borussia – Lisabonas Sporting

23:45 Tottenham Hotspur – Leverkūzenes Bayer

Lasi vēl