Slavenais Zviedrijas futbola uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs ceturtdien guva trīs vārtus jeb “hat-trick” un palīdzēja viņa pārstāvētajai Anglijas komandai Mančestras “United” ar uzvaru sākt UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīru.

Mančestras klubs 1/16 fināla pirmajā spēlē savā laukumā ar 3:0 (1:0) pieveica “Saint-Etienne” komandu no Francijas, sperot platu soli pretī nākamajai kārtai. Ibrahimovičs šā mača rezultātu atklāja jau 15. minūtē, kad pēc tiešā brīvsitiena bumba, atsitusies pret sieniņu, atrada ceļu vārtos. Tiesa, mājiniekiem šajā mačā pārāk viegli neklājās, tomēr dueļa otrajā pusē “United” atkal pārņēma iniciatīvu, kas vainagojās panākumiem – 75. minūtē pēc lieliska Markusa Rešforda reida Zviedrijas uzbrucējs palika nepieskatīts vārtu priekšā un dubultoja pārsvaru, bet 88. minūtē viņš realizēja arī 11 metru soda sitienu.

Zīmīgi, ka šajā mačā aci pret aci tikās divi brāļi – Mančestras klubu pārstāvošais Pols Pogbā un “Saint-Etienne” vienībā spēlējošais Florantēns Pogbā. “Radījām labas vārtu gūšanas iespējas. Bija svarīgi savā laukumā gūt drošu uzvaru, taču varam demonstrēt labāku sniegumu,” uzskata Ibrahimovičs.

Foto

Ibrahimovičs pirms tam vairākas sezonas pārstāvēja citu Francijas klubu Parīzes “Saint-Germain” un tieši pret “Saint-Etienne” komandu viņam veicies ļoti labi – kopumā pret šo vienību aizvadītajās 14 spēlēs viņš iesitis 17 vārtus.