Ibrahimovičs izceļas ar vārtu guvumu otrajā atgriešanās mačā “AC Milan” rindās

AC MILAN

Sestdien savā sezonas otrajā Itālijas A sērijas mačā ar vārtu guvumu izcēlies zviedru futbolists Zlatans Ibrahimovičs, palīdzot pārstāvētajai “AC Milan” ar 2:0 pieveikt “Cagliari”.

Kā zināms, 38 gadus vecais uzbrucējs Milānas klubam pievienojās decembra beigās, atgriežoties tajā pēc gandrīz astoņiem gadiem. No 2010. līdz 2012.gadam Zlatans komandā aizvadīja 61 spēli, kurās izcēlās ar 42 vārtiem.

Pirmajā atgriešanās mačā nedēļas sākumā Ibrahimovičs devās laukumā uz maiņu 55.minūtē, savukārt sestdien jau sāka spēli sākumsastāvā. Ar precīzu sitienu futbolists izcēlās 64.minūtē, panākot 2:0. 82.minūtē Ibrahimovičs bumbu vārtos raidīja vēlreiz, taču tiesneši fiksēja aizmuguri.

“AC Milan” izcīnīja pirmo uzvaru kopš decembra sākuma, kas kopvērtējumā ļāva pakāpties uz astoto vietu.