Ibrahimovičs: Drīzumā tiekamies Itālijā

0 Komentāru
Ibrahimovičs: Drīzumā tiekamies Itālijā
AP/ SCANPIX

Norādes par savu nākamo klubu intervijā žurnāla “GQ” Itālijas versijā sniedzis slavenais zviedru futbolists Zlatans Ibrahimovičs.

Kā zināms, 38 gadus vecais spēlētājs pēdējās divas sezonas aizvadīja ”Major League Soccer” (MLS) klubā Losandželosas “Galaxy” rindās, turklāt šogad 31 spēlē izcēlās ar 31 vārtu guvumu. Novembrī Zlatans klubu pameta pēc abpusējās vienošanās.

“Es pievienošos klubam, kuram jāatgriežas uz uzvaru takas un jāatjauno sava vēsture, kā arī ir gatavs cīnīties pret visiem, ” skaidro Ibrahimovičs. “Drīzumā tiekamies Itālijā.”

Publiski pieejamā informācija liecina, ka kandidātu vidū ir “AC Milan”, “Napoli”, “Bologna” un “Roma”.  Zīmīgi, ka “AC Milan” futbolists spēlēja no 2010. līdz 2012. gadam.

“Tas ir vienīgais veids, kā es varu iegūt nepieciešamo motivāciju un pārsteigt jūs atkal. Tas attiecas ne tikai uz komandas izvēli, ņemot vērā, ka ir arī citi faktori, ieskaitot manas ģimenes intereses.”

Tāpat Ibrahimovičs izteica pateicību par pavadīto laiku Losandželosā. “Esmu ļoti laimīgs, ka varēju iegūt šādu pieredzi Losandželosā, it īpaši pēc gūtās traumas. Daudzi teica, ka es nevarēšu spēlēt, taču pierādīju, ka es joprojām varu būt ietekmīgs.”

0 Komentāru