Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas 32. kārtas spēlē panākumu izcīnījusi ”Manchester United” vienība, kas izbraukumā ar 3:0 pieveica turnīra pastarīti ”Sunderland”, ko trenē bijušais ”sarkano velnu” treneris Deivids Moizs.

30. minūtē ”United” šīs sezonas labākais ”bombardieris” Zlatans Ibrahimovičs saņēma bumbu soda laukumā, kur skaisti atrāvās no pretspēlētāja, raidot bumbu labajā apakšējā stūrī. Zviedrijas izlases uzbrucējs premjerlīgā guvis jau 17 vārtus! 43. minūtē mājinieku pussargs Sebastians Larsons veica bīstamu izklupienu, izpelnoties sarkano kartīti. Otrajā puslaikā Henriks Mhitarjans guva vēl vienus vārtus, panākot 2:0 ”United” labā. Bet pašās spēles beigās, 89. minūtē, jaunais Anglijas izlases talants Markus Rašfords panāca graujošo 3:0, uzstādot dueļa beigu rezultātu.