Hull City futbolists Livermors saņēmis diskvalifikāciju par kokaīna lietošanu

0 Komentāru
Hull City futbolists Livermors saņēmis diskvalifikāciju par kokaīna lietošanu
Foto: Reuters/Scanpix

Aizdomās par kokaīna lietošanu Anglijas Futbola asociācija (FA) piemērojusi pagaidu diskvalifikāciju Hull City kluba pussargam Džeikam Livermoram.

Hull City klubs ar šādu paziņojumu nāca klajā piektdien, taču jau pirms tam cirkulēja informācija, ka Livermors varētu būt iekritis dopinga pārbaudēs.

Kluba vadība gan nav apstiprinājusi, vai pussargs tiešām pieķerts un lietojis kokaīnu, taču britu mediji vēsta, ka Livermors iekritis 25.aprīlī, kad viņam bija jānodod analīzes pēc City uzvaras ar 2:0 pret Londonas Crystal Palace.

Iepriekšējā nedēļā futbolists vēl devās laukumā pret Burnley, taču nu klubs un FA 25 gadus vecajam Livermoram, kurš ir stabils pamatsastāva spēlētājs, ir nolēmuši piespriest pagaidu diskvalifikāciju.

Neilgi pēc šiem jaunumiem klajā ar paziņojumu nāca arī FA, atklājot, ka aizliegto vielu lietošanā ir pieķerts kāds futbolists, neminot viņu vārdā. Izmeklēšana šajā jautājumā turpinās.

Ja aizdomas par Livermora pozitīvajām analīzēm apstiprināsies, viņš varētu saņemt sešu mēnešu diskvalifikāciju.

Līdz ar to Livermors kļūtu par pirmo augstākā līmeņa futbolistu pēdējo gadu laikā, kurš saņēmis diskvalifikāciju par kokaīna lietošanu. Vēl 2004.gadā tobrīdējais Londonas Chelsea rumāņu uzbrucējs Adrians Mutu pēc līdzīga atgadījuma saņēma septiņu mēnešu diskvalifikāciju no FA puses, un klubs viņu atlaida.

Livermors 2012.gadā pārbaudes spēlē pret Itāliju debitēja Anglijas valstsvienībā. Tā gan bija viņa pirmā un pēdējā cīņa izlasē.

0 Komentāru