Komentāri

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas spēlē negaidītu panākumu izcīnījusi turnīra jaunpienācēja “Huddersfield Town”, savā laukumā ar 2:1 pārspējot zvaigžņoto ”Manchester United”.

“Huddersfield Town” negaidīti labi uzsāka maču, izmantojot ”United” kļūdas. Vispirms 28. minūtē Ārons Mojs ar teicamu sitienu vārtu labajā augšējā stūrī pārspēja Dāvidu De Heju, bet piecas minūtes vēlāk Lorēns Depotrē izmantoja rupju Mančestras aizsarga Ērika Lindelofa misēkli. Lai gan ”United” 78. minūtē samazināja deficītu,  precīzi ar galvu sitot Markusam Rešfordam, tomēr pie punktiem Žuzē Mourinju vadītajiem vīriem tikt neizdevās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Huddersfield Town” negaidīti apspēlē zvaigžņoto ”Manchester United”

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl