”Hotspur” realizē divus no trim sitieniem vārtu rāmī un pārsteidzoši apspēlē Mančestras ”City”

REUTERS/SCANPIX

Anglijas premjerlīgā grandu duelī Totenhemas ”Hotspur” vienība pietiekami pārsteidzoši ar 2:0 mājās apspēlēja Mančestras ”City”, vārtu rāmī trāpot vien divas reizes.

Spēles pirmajā puslaikā vārti gūti netika, tomēr 40. minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Ilkajs Gundagons.

Savukārt otrajā puslaikā divas savas iespējas realizēja ”Hotspur” – 63. minūtē izcēlās premjerlīgas debitants Stīvens Bergvijns un 71. minūtē viņam pievienojās Hinmins Sons. Tāpat jāizceļ fakts, ka kopš 60. spēles minūtes ”City” spēlēja mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja Oleksandrs Zinčenko.