”Hotspur” mača pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pār ”Aston Villa”

PA/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas 26. kārtas spēlē Totenhemas ”Hotspur” izbraukumā ar 3:2 pārspēja ”Aston Villa” vienību.

Mača rezultātu jau devītajā minūtē atklāja ”Hotspur” aizsargs Tobijs Alderveirelds, raidot bumbu savos vārtos. Tam sekoja divi ”Hotspur” bezatbildes vārti – 27. minūtē jau atkal izcēlās Alderveirelds, kurš šoreiz bumbu raidīja pareizajos vārtos, viesu ofensīva turpinājās pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad Hinmins Sons sākumā aizsita garām 11 metru soda sitienu, tomēr uzreiz pēc tām spēja iegūt bumbu un to raidīt vārtos.

53. minūtē neizšķirtu rezultātu uz tablo atkal panāca ”Aston Villa” aizsargs Bjorns Engelss, kurš bumbu vārtos raidīja pēc stūra sitiena.

Taču arī ar to spēle nebeidzās, jo otrā puslaika kompensācijas laikā savus otros vārtus guva ”Hotspur” uzbrucējs Sons.