“Hotspur” komanda momentiem bagātā spēlē tiek pie trīs punktiem Ņūkāslā

Reuters/Scanpix

Ar panākumu jauno Anglijas premjerlīgas sezonu sestdien sāka Totenhemas “Hotspur” komanda, kas izbraukumā ar 2:1 pārspēja Ņūkāslas “United”.

Visi trīs vārtu guvumi tika gūti pirmajās 18.minūtēs. Astotajā minūtē beļģu aizsargs Jans Vertongens bija izveicīgākais mājinieku vārtu priekšā, atklājot mača rezultātu, bet tikai trīs minūtes vēlāk “United” panāca 1:1, kad pēc teicama Meta Ričija centrējuma ar galvu precīzi sita raženais Hoselu.

Prieki gan mājiniekiem nebija ilgi, jo 18.minūtē Dele Alli prasmīgi pārspēja mājinieku vārtsargu. Turpinājumā abām komandām bija vairākas teicamas iespējas palielināt rezultātu. Otrajā puslaikā Ņūkāslas vienība reizi trāpīja pa vārtu stabu, bet reizi – vārtu pārliktni.

“Hotspur” spēja noturēt minimālu pārsvaru, uzsākot jauno premjerlīgas sezonu ar trīs punktiem.

Jau vēstīts, piektdien vakarā turnīra ievadā Mančestras “United” savu skatītāju priekšā ar 2:1 uzvarēja Lesteras “City”.