“Hotspur” ar neveiksmīgu bumbas raidījumu savos vārtos palīdz “Liverpool” turpināt aktīvu cīņu par čempionu titulu

PREMIERLEAGUE

Anglijas premjerlīgas spēlē svarīgu panākumu izcīnīja “Liverpool”, kas ar 2:1 pārspēja Totenhemas “Hotspur”.

16.minūtē spēles rezultātu “Liverpool” labā atklāja Roberto Firminu, taču 70.minūtē Lukass Moura to izlīdzināja.

Šķita, ka mačs noslēgsies ar neizšķirtu rezultātu, taču “Hotspur” spēlētāja Tobija Alderveirelda neveiksmīgs bumbas raidījums savos vārtos 90.minūtē palīdzēja “Liverpool” izcīnīt uzvaru.

Liverpūlieši ar 32 spēlēs izcīnītiem 79 punktiem kārtējo reizi pārņem kopvērtējuma vadību, taču sīvākā konkurente Mančestras “City” aizvadījusi vienu spēli mazāku.