Keins šovakar mēģinās aizsūtīt pensijā Bufonu bez UEFA Čempionu līgas medaļas

0 Komentāru

Šovakar ar vēl divām spēlēm turpināsies UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes cīņas – “Tottenham Hotspur” savā laukumā uzņems Turīnas “Juventus”, bet Mančestras “City” tiksies ar “Basel” klubu.

Intriģējošākā no spēlēm noteikti risināsies Londonā, kur “Hotspur” futbolisti mēģinās aizlikt kāju priekšā Itālijas futbola flagmanim – “Juventus”. Pirmajā duelī Turīnā tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 2:2.

Tādējādi, ja šovakar komandas spēlēs neizšķirti 0:0 vai 1:1, angļi, pateicoties vairāk gūtajiem vārtiem izbraukumā, iekļūs ceturtdaļfinālā. Varam sagaidīt, ka “Juventus” apmierinās tikai un vienīgi uzvara.

Zīmīgi, ka, visticamāk, nākamajā sezonā “Juventus” rindās mēs varētu neredzēt leģendāro vārtsargu Džanluidži Bufonu, kurš paudis, ka plāno likt karjerai punktu. Tāpēc šī sezona varētu būt pēdējā iespēja titulētajam vārtsargam beidzot tikt pie UEFA Čempionu līgas medaļas. Šo spēli skatītajiem plkst. 21.45 piedāvās kanāls TV6 un video satura platforma “Viaplay”.

VIDEO: Pirmās spēles apskats

Otrā duelī teju visi jautājumi ir atrisināti. “City” pirmajā spēlē viesos uzvarēja ar 4:0. Lai “Basel” iekļūtu nākamajā kārtā, būs vajadzīgi vismaz pieci vārti (četri, lai būtu papildlaiks) “Etihad” stadionā, kas ir ļoti ambiciozi, jo Mančestras klubs šajā sezonā spēlē teju nevainojami. Šo cīņu, arī plkst. 21.45, varēs baudīt kanālā “Viasat Sport Baltic” un video satura platformā “Viaplay”.

Jānis Vuguls, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Ļoti grūti saskatīt argumentus “Basel” rīcībā, ar kuriem viņi varētu sarūpēt intrigu atbildes spēlē. Pirmajā mačā Šveicē jau 23. minūtē “Manchester City” bija vadībā ar rezultātu 3:0 un, turpinājumā spēlējot treniņa režīmā, panāca vieglu 4:0 uzvaru. Katrā ziņā mums trešdienas vakarā ir iespēja darbībā redzēt vienus no galvenajiem turnīra favorītiem, un tad arī skatīsimies, ko “Basel” liks viņiem pretī.”

VIDEO: Pirmās spēles apskats

0 Komentāru