Gvardiola pēc Mančestras derbija gatavs iet iedzert kopā ar Mourinju

0 Komentāru
Gvardiola pēc Mančestras derbija gatavs iet iedzert kopā ar Mourinju
Foto: AFP/LETA

Anglijas futbola premjerlīgas kluba Mančestras City galvenais treneris Hoseps Gvardiola piekristu pēcspēles dzērienam kopā ar Žuzē Mourinju no Mančestras United, ja pretinieku komandas vadītājs pēc pilsētas grandu derbija viņu uzaicinātu.

Sestdien pēcpusdienā United laukumā Old Trafford stadionā notiks Mančestras klubu derbijs, kas būs ne tikai principiāls komandu duelis, bet arī Gvardiolas un Mourinju tikšanās. No 16 mačiem septiņās spēlēs uzvarējušas Gvardiolas vadītās komandas, trīs panākumi Mourinju trenētajām vienībām, bet sešas cīņas noslēgušās neizšķirti.

“Piekritīšu pēc spēles iemalkot ar viņu kādu dzērienu, ja Mourinju mani uzaicinās. Es viņu ļoti cienu. Vienmēr esmu mācījies no saviem kolēģiem, tostarp no Mourinju,” teica Gvardiola. Laikā, kad spānis spēlēja Spānijas komandā Barcelona, Mourinju bija šīs vienības galvenā trenera asistents. “Iepriekšējā mūsu tikšanās laukumā nebija viegla, taču pirms trim nedēļām saskrējāmies premjerlīgas treneru sanāksmē, viss bija kārtībā. Derbijs ir lielāks medijos nekā dzīvē,” atzīmēja Gvardiola.

Tikmēr Mourinju pirms derbija uzsver City vienības saliedēto garu. “Kad viesojies pie tāda kluba kā United, nav jāmeklē vārdi aizstāvībai. Uzreiz ir jāiet uz mērķi un jāsaka, ka vēlies paņemt titulu,” uzsvēra Mourinju.

0 Komentāru