Gutkovskim vārti nākot uz maiņu un uzvara Polijas čempionāta spēlē

ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” svētdien savā laukumā izcīnīja uzvaru Polijas ekstraklases desmitās kārtas spēlē.

“Rakow” mājās ar 3:0 (2:0) pārspēja Poznaņas “Warta”.

Gutkovskis spēli sāka uz rezervistu soliņa, taču laukumā tika sūtīts jau 31.minūtē, kad rezultāts bija 1:0, puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē izceļoties ar precīzu sitienu un panākot 2:0.

Mājiniekiem vārtus guva arī Milans Rundičs 23.minūtē un Andžejs Ņevulis 48.minūtē.

Svētdien spēlēs arī savainotā Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, kas uzņems Varšavas “Legia”.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” piektdien Lubinā ar 1:0 (0:0) pārspēja turienes “Zaglebie”.

Uzvarētājiem vārtus sargāja Šteinbors.

“Rakow” ar 18 punktiem deviņos dueļos ir otrā, Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 16 punktiem deviņās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 15 punktiem desmit mačos ieņem sesto pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

"Newcastle" un "Tottenham Hotspur" spēle tiek pārtraukta, lai glābtu līdzjutēja dzīvību

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru