Gutkovska “Rakow” izcīna Polijas kausu futbolā

INSTAGRAM

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska Čenstohovas “Rakow” svētdien finālā ar 2:1 uzvarēja pēc spēka otrās līgas klubu Gdiņas “Arka” un izcīnīja Polijas kausu.

Gutkovskis spēli sāka no pirmās minūtes, un 68.minūtē tika nomainīts.

Līdz pat spēles pēdējām desmit minūtēm “Rakow” bija iedzinējos, bet neizšķirtu 1:1 panāca spānis Ivi. Uzvaras vārtus pamatlaika pirmspēdējā minūtē guva Davids Tijanicš.

Pusfinālā pret Krakovas “Cracovia” tieši Gutkovskis mača 89.minūtē ievilka “Rakow” finālā.

Gutkovskis ar gūtiem vārtiem atzīmējās piecās Polijas kausa kārtās, kurās “Rakow” komanda līdz šim bija spēlējusi, bet svētdien viņš pirmo reizi palika “sausā”.

Gutkovskis kļuva par otro Latvijas futbolistu, kurš ieguvis Polijas kausu. Pāvels Šteinbors ar “Arka” trofeju izcīnīja 2017. gadā.