Gulbene par aizdomīgām spēlēm tiek izslēgta no Virslīgas

Komentāri
Gulbene par aizdomīgām spēlēm tiek izslēgta no Virslīgas
Foto: Māris Greidāns

Aizdomās par spēļu rezultātu sarunāšanu no Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta izslēgta komanda Gulbene, lēmusi Latvijas Futbola federācijas disciplinārlietu komisija.

Tā kā vienība vēl šosezon nebija aizvadījusi 50% maču, nolemts, ka visi rezultāti ar Gulbenes piedalīšanos anulēti. Tomēr vienība šo sezonu bija iesākusi neveiksmīgi, astoņos mačos ciešot tikpat zaudējumus un ieņemot pēdējo – astoto – vietu turnīra tabulā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pagājušās nedēļas ceturtdienā tika pavēstīts, ka uz nenoteiktu laiku pārcelta nedēļas nogalē plānotā Gulbenes spēle un vēlāk tika apstiprināts, ka radušās aizdomas par vienības godīgumu virslīgas mačos.

Zīmīgi, ka pāris dienu agrāk Gulbene no sastāva atbrīvoja vairākus futbolistus – Sergeju Mišinu, Viktoru Kurmu, Konstantinu Budilovu, Marku Bogdanovu un Kirilu Jeļkinu.

Šī sezona Latvijas virslīgā nodēvēta par tīras spēles sezonu, vēršot uzmanību uz rasismu, spēļu sarunāšanu, dopingu un simulēšanu, kam futbolā nav vietas. Pagājušā gada rudenī Daugavpils Daugava komanda tika iepīta lielā totalizatoru skandālā, kā rezultātā policija saistībā ar spēļu sarunāšanu aizturēja astoņas ar šo klubu saistītas personas.

Lasi vēl