Komentāri
Gulbene par aizdomīgām spēlēm tiek izslēgta no Virslīgas
Foto: Māris Greidāns

Aizdomās par spēļu rezultātu sarunāšanu no Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta izslēgta komanda Gulbene, lēmusi Latvijas Futbola federācijas disciplinārlietu komisija.

Tā kā vienība vēl šosezon nebija aizvadījusi 50% maču, nolemts, ka visi rezultāti ar Gulbenes piedalīšanos anulēti. Tomēr vienība šo sezonu bija iesākusi neveiksmīgi, astoņos mačos ciešot tikpat zaudējumus un ieņemot pēdējo – astoto – vietu turnīra tabulā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pagājušās nedēļas ceturtdienā tika pavēstīts, ka uz nenoteiktu laiku pārcelta nedēļas nogalē plānotā Gulbenes spēle un vēlāk tika apstiprināts, ka radušās aizdomas par vienības godīgumu virslīgas mačos.

Zīmīgi, ka pāris dienu agrāk Gulbene no sastāva atbrīvoja vairākus futbolistus – Sergeju Mišinu, Viktoru Kurmu, Konstantinu Budilovu, Marku Bogdanovu un Kirilu Jeļkinu.

Šī sezona Latvijas virslīgā nodēvēta par tīras spēles sezonu, vēršot uzmanību uz rasismu, spēļu sarunāšanu, dopingu un simulēšanu, kam futbolā nav vietas. Pagājušā gada rudenī Daugavpils Daugava komanda tika iepīta lielā totalizatoru skandālā, kā rezultātā policija saistībā ar spēļu sarunāšanu aizturēja astoņas ar šo klubu saistītas personas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl